Need help now?
Bonnie Dove Accent Chair $99.00
Add a fun pattern to your living room
| Name | Bonnie Dove Accent Chair |
| Summary | Add a fun pattern to your living room |
| SKU | 20027649004 |
| Dimensions | 30"W x 29"D x 32"H |
| Height | 32" |
| Weight | 44 lbs |
| Width | 30" |
| Depth | 29" |
| Primary Material | Fabric |
| Style | Transitional |
| Number of Seats | 1 |
| Arm Style | Track Arm |
| Seat Height | 17" |
Link












