Need help now?
Encore Brown Counter Height Extendable Storage Dining Table $699.00
How about a standing ovation?
| Name | Encore Brown Counter Height Extendable Storage Dining Table |
| Summary | How about a standing ovation? |
| SKU | 20098235 |
| Dimensions | 80"W x 42"D x 3"H |
| Color | |
| Height | 3" |
| Weight | 85.0 lbs |
| Width | 80" |
| Depth | 42" |
| Collection Name | Encore Dining |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Extendable</span></li></ul> |
| Number of Seats | 8 |
Link























