Need help now?
Aurora Brown & Black Counter Height Extendable Storage Dining Table $699.00
Like a sleeping beauty… until dinner.
| Name | Aurora Brown & Black Counter Height Extendable Storage Dining Table |
| Summary | Like a sleeping beauty… until dinner. |
| SKU | 10002413006 |
| Dimensions | 102"W x 40"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 207.0 lbs |
| Width | 102" |
| Depth | 40" |
| Collection Name | Aurora Dining |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Extendable</span></li></ul> |
| Number of Seats | 10 plus |
Link













