Need help now?
Aurora 9 Piece Brown & Black Solid Back Extendable Storage Counter Height Dining Set $1,899.00
Like a sleeping beauty… until dinner.
| Name | Aurora 9 Piece Brown & Black Solid Back Extendable Storage Counter Height Dining Set |
| Summary | Like a sleeping beauty… until dinner. |
| SKU | 20098281 |
| Dimensions | 102"W x 40"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 207.0 lbs |
| Width | 102" |
| Depth | 40" |
| Collection Name | Aurora Dining |
| Style | Transitional |
| BOP Memory Foam | True |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Extendable</span></li></ul> |
| Number of Seats | 8 |
| Seat Height | 24.75'' |
| Seat Depth | 23'' |
Link












