Need help now?
Polly Black & Gray Faux Leather Backless Upholstered Counter Height Stool (Set of 2) $149.99
Effortlessly cool, endlessly comfortable.
| Name | Polly Black & Gray Faux Leather Backless Upholstered Counter Height Stool (Set of 2) |
| Summary | Effortlessly cool, endlessly comfortable. |
| SKU | 2290006001 |
| Dimensions | 17"W x 22"D x 24.5"H |
| Color | |
| Height | 24.5" |
| Weight | 13.0 lbs |
| Width | 17" |
| Depth | 22" |
| Primary Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Nailhead Detailing</span></li></ul> |
| Number of Seats | 2 |
| Seat Depth | 14.00" |
| Seat Cushion Thickness | 3.00" |
Link












