Need help now?
River Twin Taupe Upholstered Platform Bed $199.99
For techies and dreamers
| Name | River Twin Taupe Upholstered Platform Bed |
| Summary | For techies and dreamers |
| SKU | 2187010002 |
| Dimensions | 43"W x 80"D x 42.5"H |
| Color | Taupe |
| Height | 42.5" |
| Weight | 70.0 lbs |
| Width | 43" |
| Depth | 80" |
| Primary Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Tufted</span></li></ul> |
Link












