Need help now?
Sunset Cove King White 6 Drawer Storage Bed $1,199.00
Coastal charm with modern features
| Name | Sunset Cove King White 6 Drawer Storage Bed |
| Summary | Coastal charm with modern features |
| SKU | 20096339 |
| Dimensions | 87"W x 84"D x 64"H |
| Color | |
| Height | 64" |
| Weight | 279.0 lbs |
| Width | 87" |
| Depth | 84" |
| Collection Name | Sunset Cove Bedroom |
| Style | Coastal |
Link


























