Need help now?
Sunset Cove Full Gray 2 Drawer Storage Bed $699.00
Coastal charm with modern features
| Name | Sunset Cove Full Gray 2 Drawer Storage Bed |
| Summary | Coastal charm with modern features |
| SKU | 20096248 |
| Dimensions | 82"W x 61"D x 62"H |
| Color | |
| Height | 62" |
| Weight | 190.0 lbs |
| Width | 82" |
| Depth | 61" |
| Collection Name | Sunset Cove Bedroom |
| Style | Coastal |
Link



























