Need help now?
Savannah King Brown Panel Bed $299.00
Style and save with my Savannah!
| Name | Savannah King Brown Panel Bed |
| Summary | Style and save with my Savannah! |
| SKU | 20090784 |
| Dimensions | 85"W x 92"D x 56"H |
| Color | |
| Height | 56" |
| Weight | 115.0 lbs |
| Width | 85" |
| Depth | 92" |
| Style | Cottage |
Link
