Need help now?
Performa King Beige Upholstered Panel Bed $499.00
Light up your room with a touch of a button!
| Name | Performa King Beige Upholstered Panel Bed |
| Summary | Light up your room with a touch of a button! |
| SKU | 20079856 |
| Dimensions | 87"W x 79"D x 56"H |
| Color | Beige |
| Height | 56" |
| Weight | 88.0 lbs |
| Width | 87" |
| Depth | 79" |
| Collection Name | Performa Bedroom |
| Style | Contemporary |
Link












