Need help now?
Belmont King Graphite Upholstered Storage Panel Bed $1,299.00
Bring both storage and style to your bedroom!
| Name | Belmont King Graphite Upholstered Storage Panel Bed |
| Summary | Bring both storage and style to your bedroom! |
| SKU | 20061857 |
| Dimensions | 100.8"W x 85.8"D x 56"H |
| Color | Graphite |
| Height | 56" |
| Weight | 249.0 lbs |
| Width | 100.8" |
| Depth | 85.8" |
| Style | Transitional |
Link











