Need help now?
King Cooling Pillow Protectors (Set of 2) $58.00
For a cooler, drier, cleaner sleep
| Name | King Cooling Pillow Protectors (Set of 2) |
| Summary | For a cooler, drier, cleaner sleep |
| SKU | 20097564 |
| Dimensions | 21"W x 37"D x 2"H |
| Color | |
| Height | 2" |
| Weight | 1.0 lbs |
| Width | 21" |
| Depth | 37" |
| Warranty | 10 Years |
Link
