Need help now?
Milo 6 Piece Gray Wicker Outdoor Conversation Set $549.99
Outdoor comfort that weathers every season with style and ease.
| Name | Milo 6 Piece Gray Wicker Outdoor Conversation Set |
| Summary | Outdoor comfort that weathers every season with style and ease. |
| SKU | 2298003001 |
| Dimensions | 40.2"W x 34.6"D x 31.5"H |
| Color | |
| Height | 31.5" |
| Weight | 79.0 lbs |
| Width | 40.2" |
| Depth | 34.6" |
| Primary Material | Steel |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Weather Resistant</span></li></ul> |
| Number of Seats | 2 |
Link







