Need help now?
Bob-O-Pedic Gel Full Mattress Topper $149.00
Full size gel infused memory foam mattress topper
| Name | Bob-O-Pedic Gel Full Mattress Topper |
| Summary | Full size gel infused memory foam mattress topper |
| SKU | 20024298001 |
| Dimensions | 54"W x 75"D x 3"H |
| Height | 3" |
| Weight | 25.0 lbs |
| Width | 54" |
| Depth | 75" |
| Style | Transitional |
| Warranty | 20 Years |
| Comfort | Plush |
Link














