Need help now?
5-Sided Split Head King Cooling Mattress Protector $159.00
For a cooler, drier, cleaner sleep
| Name | 5-Sided Split Head King Cooling Mattress Protector |
| Summary | For a cooler, drier, cleaner sleep |
| SKU | 10001731009 |
| Dimensions | 78"W x 80"D x 13.5"H |
| Color | |
| Height | 13.5" |
| Weight | 3.0 lbs |
| Width | 78" |
| Depth | 80" |
| Warranty | 10 Years |
Link
