Need help now?
Durban II 67'' Black 4 Shelf Bookcase $149.99
Show off your style
| Name | Durban II 67'' Black 4 Shelf Bookcase |
| Summary | Show off your style |
| SKU | 2308006001 |
| Dimensions | 15.5"W x 15.5"D x 66.5"H |
| Color | |
| Height | 66.5" |
| Weight | 36.0 lbs |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Primary Material | MDF |
| Style | Contemporary |
Link
