Need help now?
Ivory Spirit 24'' x 30'' Canvas Wall Art $79.99
A touch of equestrian charm
| Name | Ivory Spirit 24'' x 30'' Canvas Wall Art |
| Summary | A touch of equestrian charm |
| SKU | 2304001001 |
| Dimensions | 24"W x 1.3"D x 30"H |
| Color | Multicolored |
| Height | 30" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 24" |
| Depth | 1.3" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Traditional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link













