Need help now?
The Daily Bark Canvas Wall Art $69.99
An artful Fido
| Name | The Daily Bark Canvas Wall Art |
| Summary | An artful Fido |
| SKU | 2301009001 |
| Dimensions | 24"W x 1.3"D x 30"H |
| Color | |
| Height | 30" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 24" |
| Depth | 1.3" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Transitional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link










