Need help now?
Paws & Pizzas Canvas Wall Art $79.99
On the menu: a fun new canvas
| Name | Paws & Pizzas Canvas Wall Art |
| Summary | On the menu: a fun new canvas |
| SKU | 2301007001 |
| Dimensions | 30"W x 1.3"D x 30"H |
| Color | |
| Height | 30" |
| Weight | 3.0 lbs |
| Width | 30" |
| Depth | 1.3" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Transitional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link










