Need help now?
Lily King Multi Ikat 10 Piece Comforter Set $199.99
A modern tapestry
| Name | Lily King Multi Ikat 10 Piece Comforter Set |
| Summary | A modern tapestry |
| SKU | 2014021001 |
| Dimensions | 90"W x 0.3"D x 90"H |
| Color | |
| Height | 90" |
| Weight | 5.0 lbs |
| Width | 90" |
| Depth | 0.3" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Traditional |
Link

