Need help now?
Hawken Full/Queen Black Solid Velvet Reversible 4 Piece Comforter Set $99.99
Velvety-soft dreams
| Name | Hawken Full/Queen Black Solid Velvet Reversible 4 Piece Comforter Set |
| Summary | Velvety-soft dreams |
| SKU | 2167018015 |
| Dimensions | 90"W x 90"D x 1"H |
| Color | Black |
| Height | 1" |
| Weight | 8.0 lbs |
| Width | 90" |
| Depth | 90" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Glam |
| Superlatives | Shipping Included |
Link

