Need help now?
Artemis Queen Gray Floral 7 Piece Comforter Set $159.99
Make your master suite stylish
| Name | Artemis Queen Gray Floral 7 Piece Comforter Set |
| Summary | Make your master suite stylish |
| SKU | 2114030002 |
| Dimensions | 96"W x 92"D x 2.5"H |
| Color | Gray |
| Height | 2.5" |
| Weight | 9.0 lbs |
| Width | 96" |
| Depth | 92" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Contemporary |
Link
