Need help now?
Lily Queen Multi Ikat 9 Piece Comforter Set $149.99
A modern tapestry
| Name | Lily Queen Multi Ikat 9 Piece Comforter Set |
| Summary | A modern tapestry |
| SKU | 2014021002 |
| Dimensions | 92"W x 96"D x 1"H |
| Color | |
| Height | 1" |
| Weight | 0.0 lbs |
| Width | 92" |
| Depth | 96" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Traditional |
Link

