Need help now?
Waves 8' x 10' Blue Abstract Rug $199.00
You'll love the wave of contemporary style my rug brings!
| Name | Waves 8' x 10' Blue Abstract Rug |
| Summary | You'll love the wave of contemporary style my rug brings! |
| SKU | 20074394002 |
| Dimensions | 94"W x 118"D x 1"H |
| Color | Blue |
| Height | 1" |
| Weight | 23.0 lbs |
| Width | 94" |
| Depth | 118" |
| Style | Contemporary |
Link
