Need help now?
Rumor Blue 119'' Power Reclining 5 Piece Left Arm Facing Chaise Sectional with Power Headrest $2,349.00
It's not a rumor...
| Name | Rumor Blue 119'' Power Reclining 5 Piece Left Arm Facing Chaise Sectional with Power Headrest |
| Summary | It's not a rumor... |
| SKU | 20097189 |
| Dimensions | 119"W x 118"D x 40"H |
| Color | |
| Height | 40" |
| Weight | 0.0 lbs |
| Width | 119" |
| Depth | 118" |
| Collection Name | Rumor |
| Style | Contemporary |
Link
