Need help now?
Bijou Cream Storage Ottoman Set $119.99
The set that does it all
| Name | Bijou Cream Storage Ottoman Set |
| Summary | The set that does it all |
| SKU | 2165017002 |
| Dimensions | 14.3"W x 14.3"D x 17.7"H |
| Color | |
| Height | 17.7" |
| Weight | 13.0 lbs |
| Width | 14.3" |
| Depth | 14.3" |
| Primary Material | Fabric - Chenille |
| Style | Contemporary |
| Seat Depth | 14.30" |
Link












