Need help now?
Ayden Midnight Accent Swivel Chair $399.00
Swivel in style
| Name | Ayden Midnight Accent Swivel Chair |
| Summary | Swivel in style |
| SKU | 10002459001 |
| Dimensions | 34"W x 33"D x 29"H |
| Color | |
| Height | 29" |
| Weight | 55.0 lbs |
| Width | 34" |
| Depth | 33" |
| Style | Transitional |
| BOP Memory Foam | True |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul> |
| Pillow(s) Included | 1 |
| Number of Seats | 1 |
| Arm Thickness | 24'' |
| Arm Height | 24'' |
| Seat Height | 17'' |
| Seat Depth | 24'' |
| Seat Cushion Thickness | 6'' |
Link













