Need help now?
Rumor Blue Wedge $151.00
It's not a rumor...
| Name | Rumor Blue Wedge |
| Summary | It's not a rumor... |
| SKU | 10002206005 |
| Dimensions | 46"W x 46"D x 40"H |
| Color | |
| Height | 40" |
| Weight | 82.0 lbs |
| Width | 46" |
| Depth | 46" |
| Collection Name | Rumor |
| Style | Contemporary |
Need help now?
It's not a rumor...
| Name | Rumor Blue Wedge |
| Summary | It's not a rumor... |
| SKU | 10002206005 |
| Dimensions | 46"W x 46"D x 40"H |
| Color | |
| Height | 40" |
| Weight | 82.0 lbs |
| Width | 46" |
| Depth | 46" |
| Collection Name | Rumor |
| Style | Contemporary |

Bob's Everyday Low Price
4 Interest-Free Payments Learn about Affirm
