Need help now?
Aspen Charcoal Right Arm Facing Sleeper with USB & USB-C Ports $899.00
As soft as fresh powder on the slopes
| Name | Aspen Charcoal Right Arm Facing Sleeper with USB & USB-C Ports |
| Summary | As soft as fresh powder on the slopes |
| SKU | 10001490010 |
| Dimensions | 39"W x 78"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 145.0 lbs |
| Width | 39" |
| Depth | 78" |
| Collection Name | Aspen Power |
| Style | Transitional |
Link
























