Need help now?
Delaney Natural & Light Gray Solid Back Upholstered Round Dining Chair $150.00
My Delaney is marvelously fabulous
| Name | Delaney Natural & Light Gray Solid Back Upholstered Round Dining Chair |
| Summary | My Delaney is marvelously fabulous |
| SKU | 10002249003 |
| Dimensions | 16"W x 16"D x 24"H |
| Color | |
| Height | 24" |
| Weight | 1.0 lbs |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Collection Name | Delaney Dining |
| Style | Contemporary |
| BOP Memory Foam | True |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul> |
| Number of Seats | 1 |
| Seat Depth | 16'' |
Link

















