Need help now?
Aurora Brown & Gray Ladder Back Upholstered Counter Height Stool $130.00
Like a sleeping beauty… until dinner.
| Name | Aurora Brown & Gray Ladder Back Upholstered Counter Height Stool |
| Summary | Like a sleeping beauty… until dinner. |
| SKU | 10002413004 |
| Dimensions | 19.5"W x 23"D x 41"H |
| Color | |
| Height | 41" |
| Weight | 21.0 lbs |
| Width | 19.5" |
| Depth | 23" |
| Collection Name | Aurora Dining |
| Style | Transitional |
| BOP Memory Foam | True |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul> |
| Number of Seats | 1 |
| Seat Height | 24.75'' |
| Seat Depth | 23'' |
Link












