Need help now?
Marcus Adjustable Stool $89.99
Less is more with this versatile stool
| Name | Marcus Adjustable Stool |
| Summary | Less is more with this versatile stool |
| SKU | 20037240 |
| Dimensions | 16"W x 16"D x 26"H |
| Height | 26" |
| Weight | 18.0 lbs |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Primary Material | Metal |
| Style | Transitional |
| Seat Height | 26" |
Link









