Need help now?
Annika Bar Stool $79.99
Adjustable bar stool with copper finish and 360-degree swivel
| Name | Annika Bar Stool |
| Summary | Adjustable bar stool with copper finish and 360-degree swivel |
| SKU | 20037146 |
| Dimensions | 16.5"W x 19"D x 40.5"H |
| Height | 40.5" |
| Weight | 16.0 lbs |
| Width | 16.5" |
| Depth | 19" |
| Primary Material | Metal |
| Style | Traditional |
| Seat Height | 30" |
Link









