Need help now?
Romero Brown & Black Faux Leather Panel Back Bar Height Swivel Stool (Set of 2) $229.99
Stools with style
| Name | Romero Brown & Black Faux Leather Panel Back Bar Height Swivel Stool (Set of 2) |
| Summary | Stools with style |
| SKU | 2254013002 |
| Dimensions | 17.5"W x 19.3"D x 43.8"H |
| Color | |
| Height | 43.8" |
| Weight | 36.0 lbs |
| Width | 17.5" |
| Depth | 19.3" |
| Primary Material | Faux Leather |
| Style | Transitional |
| Number of Seats | 2 |
| Seat Depth | 16.25" |
Link
