Need help now?
Sofia 3' x 5' White Solid Washable Rug $39.00
Cloud-like softness
| Name | Sofia 3' x 5' White Solid Washable Rug |
| Summary | Cloud-like softness |
| SKU | 10002152002 |
| Dimensions | 30"W x 72"D x 0.6"H |
| Color | White |
| Height | 0.6" |
| Weight | 6.0 lbs |
| Width | 30" |
| Depth | 72" |
| Style | Transitional |
Link












